"Грошей від МВФ не вистачить": колишній міністр розповів, що робити

Ексміністр фінансів Олександр Данилюк вважає, що уряду доведеться переглядати бюджет

"Грошей від МВФ не вистачить": колишній міністр розповів, що робити

Чи допоможуть гроші від МВФ наповнити бюджет і що потрібно робити українській владі, розповів ексміністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі каналу "Україна 24".

"Грошей від МВФ не вистачить. Тому я вважаю, дуже важливо зараз розпочати співпрацю, а потім вносити зміни. Потрібно буде вносити зміни до бюджету. Я дуже радий, що уряд знімає карантинні обмеження, але може прийти друга хвиля, і це знову вплине на життя всіх. Можливо, знову буде введений карантин, і ми відчуємо економічні наслідки. Потрібно буде переглядати бюджет і шукати нові джерела. Це важливо, тому що якщо цього не відбудеться, то незрозуміло, як ми збираємося відновлювати економіку. Інакше як через бюджет це зробити не можна", — розповів він.

Економіст також сказав, що в разі погіршення економічної ситуації постраждають не тільки бюджетники, а й приватний сектор.

"Дуже важливо розділити дві речі. Коли ми говоримо про бюджет, багато людей сприймають це абстрактно. А коли ми починаємо говорити, що з бюджету йдуть виплати пенсій, допомоги з безробіття, бюджетникам — тоді це стає більш зрозуміло. Потрібно також розуміти, що багато сім'ї з приватного сектора, які не бюджетники, також недоотримують гроші, тому що економіка в поганому стані, і вона буде сповільнюватися. це означає, що кожен на собі це відчує", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше економіст Андрій Блінов в ефірі каналу "Україна 24" спрогнозував, коли Україна отримає гроші від МВФ.

Джерело Україна 24 Теги