Чи подорожчають квитки на потяги – експерт дав відповідь

При невеликій кількості квитків і великій кількості бажаючих подорожувати буде зростання тіньового ринку

Чи подорожчають квитки на потяги – експерт дав відповідь

Директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, про те, як після послаблення карантину, викликаного епідемією коронавіруса, відновлюватимуться залізничні перевезення та про ціни на квитки.

«Ми чудово розуміємо, що пасажирські перевезення збиткові зараз. Галузь і раніше була збитковою, але зараз збитки зростуть, тому що значний час пасажирського руху не було взагалі, а витрати залізниця значною мірою була вимушена нести – і з соціальних платежів, і з обслуговування інфраструктури, і парку, і з інших моментів», - повідомив експерт.

Читайте також: Чи подорожчають квитки на потяг - міністр назвав єдину умову

При цьому, за його словами, підвищення цін квитків на потяги не відбудеться.

«Іти на підвищення тарифів у такий непростий час, коли в Україні величезна кількість людей збідніла - думаю на це ні влада, ні «Укрзалізниця» не підуть. Хоча ми чудово розуміємо, що якщо є мала кількість квитків і велика кількість людей, які хочуть подорожувати, то це на жаль означає зростання тіньового ринку. «Укрзалізниці» потрібно буде чітко відпрацьовувати елементи боротьби зі спекуляцією квитками та інші заходи», - заявив Вовк.

Популярні відео

Загалом, зазначив він, говорити про ті обсяги перевезень, які були в докризовий період, навряд чи доводиться.

Нагадаємо, ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі "Україна 24" заявив, що "Укрзалізниця" вже цього року може зазнати технічного дефолту. Водночас Омелян вважає, що "абсолютно безвідповідально піднімати тарифи під час кризи".

Джерело Україна 24 Теги