В "Слузі народу" розкритикували реформу "Укрзалізниці"

Депутат вважає, що профільне міністерство нічого не робить

В "Слузі народу" розкритикували реформу "Укрзалізниці"

Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", член комітету з питань транспорту Олександр Скічко в ефірі каналу "Україна 24" критично висловився про реформу "Укрзалізниці".

"Думаю, говорити треба не про тарифи, а про ефективність "Укрзалізнциі" і менеджменту насамперд. Наприклад: відповідно до закону про особливості створення акціонерного товариства залізничного транспорту, п'ять років тому АТ "Укрзалізнця" було наділене майном і корпоративними правами, була створена комісія", - сказав нардеп.

Читайте також

За словами Скічка, дссі не відбулася ліквідація Держадміністрації залізничного транспорту.

"Відповідно до статті 5 закону переоформлення та ліквідація Держадміністрації залізничного транспорту мала відбутися впродовж двох років, але й досі цього не відбулося", - сказав депутат.

Також він розкритикував діяльність Міністерства інфраструктури.

"Я запитав міністра інфраструктури (Владислава Криклія - ред.), як відбувається діяльність ліквідаційної комісії, але не почув відповіді. Однак зі своїх джерел я дізнався, що діяльність не ведеться, міністерство на своїй базі не спілкується з комісією, і фактично ця реформа заблокована", - сказав Скічко.

Популярні відео

Спочатку "Укрзалізниця" існувала в формі Державної адміністрації залізничного транспорту, в 2015 році почала свою діяльність у формі публічного акціонерного товариства, а в 2018 році Кабінет міністрів вирішив змінити форму власності на приватне акціонерне товариство в рамках реформи УЗ.

Нагадаємо, раніше економіст Борис Кушнірук в ефірі каналу "Україна 24" розповів, яким чином в Україні можна здешевити тарифи на вантажоперевезення, які планує підвищити "Укрзалізниця".

Джерело Україна 24 Теги