Куди українці поїдуть влітку - в Держагентстві туризму назвали напрямки

Голова Держагентства туризму розповіла, що Туреччина і Грузія вже ведуть переговори з Україною про відновлення авіасполучення

Куди українці поїдуть влітку - в Держагентстві туризму назвали напрямки

Голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про ситуацію в туристичній галузі у зв'язку з послабленням карантинного режиму.

"Україна сьогодні - цільовий ринок для традиційного літнього відпочинку - Грузія і Туреччина. Вони вже ведуть переговори про відновлення авіасполучення. В Європейському союзі насамперед йдеться про подорожі всередині самого союзу", - сказала Олеськів.

Читайте також

За її словами, розроблятимуться рекомендації щодо обсервації зарубіжних туристів, які приїжджають в Україну.

"Рекомендації розроблятиме МОЗ відповідно до епідемічної ситуації, яка є у нас. Також важливе рішення, яке буде ухвалене, - чи приймаємо ми туристів з інших країн", - сказала експерт.

Олеськів вважає, що цього літа велика частина українців відпочиватиме недалеко від місця проживання.

"Навіть зараз люди намагаються виїхати на природу недалеко від місця проживання, відстань в 100-300 км будуть для багатьох пріоритетом поточного року. Крім того, наші традиційні курорти на Чорному і Азовському морях, Карпатський регіон будуть популярні і вже очікують туристів", - сказала вона.

Популярні відео

Нагадаємо, голова Асоціації індустрії гостинності Олександр Лієв в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що пандемія коронавірусу змінить вигляд туристичної галузі.

Джерело Україна 24 Теги