Запуск транспорту в Україні: експерт зробив неприємний прогноз

Експерт розповів, як будуть змінюватися ціни на транспорт після карантину

Запуск транспорту в Україні: експерт зробив неприємний прогноз

Як можуть змінитися ціни на проїзд в громадському транспорті через обмежувальні правила карантину, розповів експерт у сфері транспорту та інфраструктури Олександр Кава в ефірі каналу "Україна 24".

"Стосовно муніципального транспорту — перегляду тарифу не буде, і громадяни гарантовано зможуть користуватися послугами комунального транспорту за тарифами, які були раніше.

Щодо приватних автобусних компаній - це поїздки на маршрутках, - не виключаю, що якщо влада наполягатиме на обмежувальні заходи за кількістю пасажирів, які можуть одночасно перебувати в транспортному засобі, деякі перевізники почнуть шантажувати владу і пасажирів та підвищувати тарифи для того, щоб отримувати ту норму прибутку, до якої звикли раніше", — сказав він.

Експерт пояснив, чим можуть керуватися приватні перевізники та чи може держава на це вплинути.

"Ми бачимо вже зараз, що мер Києва заявляє про те, що в транспортному засобі перебуватиме всього лише половина від паспортної місткості. Тобто якщо в маршрутці є 20 посадкових місць і 20 місць для стоячих пасажирів, то вона зможе перевозити тільки 20 пасажирів в цілому. Ціна на проїзд в маршрутках, по суті, не регулюється, і якось вплинути на власників транспортних засобів не буде можливості ", — сказав Кава.

Читайте також

Популярні відео

Раніше заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка Олександр Густєлев назвав дати запуску громадського транспорту в столиці.

Джерело Україна 24 Теги