"Укрпошту" перетворять на банк: в "Слузі народу" розповіли про нову реформу

Відомство зможе надавати обмежені фінансові послуги у віддалених селищах

"Укрпошту" перетворять на банк: в "Слузі народу" розповіли про нову реформу

Законопроект, який дозволяє "Укрпошті" проводити банківські операції, дасть українцям користуватися фінансовими послугами в найвіддаленіших куточках країни.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" нардеп від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Ми говоримо про те, що "Укрпошта" буде таким квазібанком, який зможе обмежені фінансові послуги надавати людям, які проживають у віддалених селищах, селах, там, де відсутні банківські установи, де їх невигідно відкривати. Пошта надаватиме відповідні послуги з розрахунково-касового обслуговування, з виплат пенсій тощо", - розповів він.

Відзначимо, що Верховна Рада в першому читанні 19 травня проголосувала за дозвіл "Укрпошті" проводити розрахункові банківські операції.

Законопроектом вводиться система поштових рахунків, визначається перелік фінансових послуг, які надаватиме "Укрпошта". Зокрема, відомству дозволять займатися відкриттям поштових рахунків, проведенням розрахункових банківських операцій, обслуговуванням платіжних карт, залученням коштів фізичних і юридичних осіб.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев розповів в ефірі "Україна 24", що дасть Україні антиколомойський закон.

Джерело Україна 24 Теги