Перехід компаній з вугілля на газ - нардеп розповіла, чи вигідно це

На думку депутатки, анархія в енергетиці може спровокувати похід шахтарів на Київ

Перехід компаній з вугілля на газ - нардеп розповіла, чи вигідно це

Депутатка Верховної Ради, членкиня парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24" прокоментувала ситуацію переходу підприємств з вугілля на газ.

"Шахтарі працюють всюди, головне, щоб це були українські шахтарі. Якщо це український газ, потрібно однак дивитися, наскільки це вигідно зараз для компаній. Сьогодні мені відповіли, що працювати на газу вигідніше, ніж на вугіллі - це була відповідь непрофесіонала... У мене є досвід Луганської ТЕС, коли змушені були працювати на газу, при тому, що ТЕС розрахована на антрацит, і підприємство несло збитки щомісяця 50 млн грн. Я розумію, що зараз ціна на газ впала. Проте ніколи не повірю, що це вигідніше, ніж працювати на вугіллі", - сказала Гриб.

Читайте також

Депутатка вважає, що "сьогодні енергетика у великій кризі" і потрібно вживати термінових заходів.

"Якщо ніхто не буде терміново ухвалювати конкретні рішення, то ми ніколи не вийдемо з кризи. Створено антикризовий штаб, коли він затверджує свою програму, всі повинні її виконувати. Якщо вона не виконуватиметься - буде анархія, не  буде порядку - шахтарі змушені будуть вийти не тільки на страйки, але і прийти до Києва", - сказала нардеп.

Нагадаємо, раніше Гриб в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про надійність нового енергетичного балансу, розробленого Кабінетом міністрів.

Джерело Україна 24 Теги