Що чекає "Центренерго": депутатка дала сумний прогноз

Нардеп Вікторія Гриб вважає, що "Центренерго" навмисно банкрутують

Що чекає "Центренерго": депутатка дала сумний прогноз

Компанію "Центренерго" спеціально доводять до банкрутства. Про це заявила народна депутатка, членкиня парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24".

"Мені здається, що "Центренерго" просто готують до банкрутства, щоб потім приватизувати його за копійки. В тому і полягає велика небезпека, тому що раніше це було одне з найпривабливіших для інвесторів підприємств, і можна було в бюджет отримати величезні кошти. Зараз про це навіть і мови немка", — сказала вона.

Депутатка попередила про можливу сумну долю держпідприємства.

"Якщо "Центренерго" стане банкрутом, хто йому щось даватиме з інвесторів, міжнародних в тому числі? Ми розуміємо, що його просто куплять за безцінь, і після цього використовуватимуть у своїх інтересах. На жаль, я поки не можу знайти інших пояснень", — сказала вона.

Читайте також

Крім того, Гриб висловилася про ситуацію з "Енергоатомом" — підприємство не дотримується нещодавно прийнятого енергобалансу України.

"Сьогодні було вже друге засідання антикризового штабу, а завтра зустрічатимуться з "Енергоатомом", тому що єдиний, хто зараз порушив енергобаланс і перевиробив енергію — це "Енергоатом", на 200 МВт. Це означає, що теплоенергетики знову постраждали та майже на 12% не виконали план. У мене виникла підозра, що там немає конкретної роботи з наведення порядку. Мене дуже турбує, що якщо щось трапиться на станціях, то буде другий Чорнобиль", — сказала вона.

Популярні відео

Раніше економічний експерт Борис Кушнірук в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, як ситуація з "Центренерго" відіб'ється на простих українцях.

Джерело Україна 24 Теги