Росія воює з Україною не лише танками - Ляшко про енергетику

Політик заявив, що Кремль влаштував Україні "енергетичну окупацію"

Росія воює з Україною не лише танками - Ляшко про енергетику

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко вважає імпорт електроенергії з Росії "енергетичноюд окупацією" України.

Таку заяву політик зробив в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи кризу в енергетиці.

"Для Росії боротьба проти України - це не тільки танки на Донбасі, а й енергетична окупація", - зазначив він.

Читайте також

Ляшко заявив, що закриття вітчизняних вугледобувних підприємств через закупівлі електроенергії в Росії - це "справжня диверсія проти енергетиків, шахтарів і України".

"Коли в минулому жовтні запустили російську електрику, це був просто злочин. Я повинен розповідати, що купувати російську електрику і вугілля - погано, тому що ми можемо повністю забезпечити себе і продавати на експорт? В результаті втручання корупційного регулятора НКРЕКУ, який є абсолютно імпотентними... Тарасюк, глава НКРЕКУ, застрелитися повинен за те, що вони 8 місяців мовчки спостерігали, коли чавили ногами українську енергетику, або Герус, який сидить головою парламентського комітету з енергетики. Це їхня політика призвела до того, що українська енергетика не коштує ні цента", - сказав лідер Радикальної партії.

За його словами, українські електростанції або шахти сьогодні ніхто не купить, а це означає, що "Україна нічого не варта, жоден інвестор сюди не прийде і не вкладе гроші".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі "Україна 24" заявив, що в української енергетичної системи лише 5% ймовірності, що вона виживе.

Джерело Україна 24 Теги