В Україні очікується небачений сплеск купівлі авто - експерт повідомив деталі

Експерт з авторинку розповів, скільки вживаних машин купили за минулий місяць і яка кількість прогнозується в травні

В Україні очікується небачений сплеск купівлі авто - експерт повідомив деталі

У травні в Україні буде величезний сплеск на купівлю вживаних авто у порівнянні з квітнем. Такий прогноз зробив гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів Олег Назаренко в ефірі каналу "Україна 24"

"За квітень було продано та офіційно зареєстровано лише три авто по всій країні. Тому що автомобільні сервіси працювали на реєстрацію вживаних авто, які належать медичним закладам та дипломатичним установам", — розповів він. 

За словами експерта, нові автомобілі під час карантину реєстрували без проблем.

"Річ у тому, що нові автомобілі можна реєструвати дистанційно через те, що їх не повинен оглядати експерт на предмет перебивки номерів. І нових транспортних засобів усього за квітень зареєстровано 5,5 тис. одиниць. Це падіння на 15%. 

Водночас у травні буде сплеск на купівлю вживаних автомобілів, у порівнянні з трьома автомобілями у квітні. Я прогнозую, що сплеск буде в тисячу разів, а то і більше", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше гендиректор асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко розповів про стан ринку під час карантину і про те, як зміниться попит на авто.

Джерело Україна 24 Теги