Новий енергобаланс відповідає вимогам енергетики - нардеп

В Україні немає сховищ для електроенергії, тому Укренерго розробила новий енергетичний баланс

Новий енергобаланс відповідає вимогам енергетики - нардеп

Народна депутатка, член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про надійність нового енергетичного балансу, розробленого Кабінетом міністрів.

«Останнім часом велика кількість істерії в телевізорі та інтернеті, що Кабмін розробив новий енергобаланс, який знищує українську промисловість, а ціни на електроенергію ну просто космічним чином злетять вгору», - зазначила народна депутатка.

Читайте також: Ціни на електроенергію: названо головну відмінність України від інших країн

За її словами, перш ніж панікувати, потрібно постаратися розібратися в суті питання.

«Так, в Україні знизилося споживання електроенергії на 9%. І ми розуміємо, що електроенергія - це такий продукт, який виробив, і необхідно відразу його використовувати, тому що сховищ для цього продукту на сьогодні немає. Звичайно, добре було б їх мати, але вони коштують величезних грошей - і я сподіваюся, що це питання найближчого майбутнього. Але сьогодні необхідно щось робити, тому "Укренерго" і розробила новий баланс, яким скоротили частку атомної і теплогенерації. І я абсолютно згодна з прем'єр-міністром Шмигалем, який сказав, що даний енергобаланс є надійним і таким, що відповідає сьогоднішнім вимогам енергетики», - наголосила Вікторія Гриб.

Популярні відео

Нагадаємо, ексзаступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Сергій Чех в ефірі "Україна 24" заявив, що в Україні тарифи на електроенергію для населення є найнижчими в Європі.

Раніше Міністерство енергетики ухвалило новий енергетичний баланс країни на 2020 рік, згідно з яким вироблення електроенергії атомними електростанціями має бути знижене до половини потужності, а замінити це повинні «зеленою» та тепловою генерацією.

Джерело Україна 24 Теги