В Укравтодорі анонсували тисячі нових вакансій для українців

У відомстві розповіли про реалізацію проекту "Велике будівництво"

В Укравтодорі анонсували тисячі нових вакансій для українців

Завдяки проекту "Велике будівництво" в Україні змогли працевлаштуватися 3,5 тисячі людей, за лічені місяці ця цифра виросте в 10 разів.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков.

"Інтерес з боку людей ми бачимо, компанії набирають людей. Проект "Велике будівництво", ініційований президентом Володимиром Зеленським, набирає обертів, зараз ми працюємо на більш ніж половині об’єктів, приблизно на 2/3 об’єктів розпочалися роботи. Повним ходом це йде, зараз сезон розпочався і кількість вакансій постійно збільшується", - зазначив Кубраков.

Читайте також

За його словами, йдеться про "тисячі вакансій, тисячі працевлаштованих людей".

"Багато людей шукають роботу на місцях, там де об’єкти будівництва розташовані. З того моменту, як почав діяти проект, ми працевлаштували близько 3,5 тис. людей. На піку сезона у нас буде 38-40 тис. людей працевлаштовано – лишилося місяць-два", - наголосив глава Укравтодору.

Кубраков повідомив, що минулого року обсяги будівництва були майже в 5 разів менші, і навіть при такому обсягу людей було важко знайти.

"Але зараз обсяги збільшились, багато людей повертаються в Україну через коронавірус, тому нам це допомагає", - додав він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше голова Укравтодору Олександр Кубраков розповів в ефірі "Україна 24", що відомство може за 3-4 роки привести в порядок дороги в Україні.

Джерело Україна 24 Теги