Торгівельні центри готуються до виходу з карантину: з'явилися подробиці

Названо основні проблеми, з якими зіштовхнувся український бізнес

Торгівельні центри готуються до виходу з карантину: з'явилися подробиці

Торговельно-розважальні центри в Україні розраховують на вихід з карантину 22 травня і чекаютьна допомогу від держави для подолання його наслідків.

Про це в ефірі "Україна 24" розповів директор одного з торгово-розважальних центрів Києва Роман Ємець. За його словами, виразної політики держави щодо допомоги бізнесу досі немає.

"Ми керуємося тим, що наступний етап послаблення карантину це 22 травня. Зціпив зуби, чекаємо відкриття", - зазначив Ємець.

Читайте також

Директор ТРЦ не виключив, що бізнес буде серйозно оптимізувати витрати.

"У перші місяці, коли буде відновлення, я не виключаю, що буде скорочення і зменшення витрат. Ми це плануємо, але назвати цифри складно. Швидше, йдеться про оптимізацію процесів. Ми виходимо з пандемії, але як швидко зможемо вийти і які сценарії доведеться закласти - складно сказати", - зазначив він.

За словами Ємця, бізнес зараз перебуває в стані форс-мажору, безліч комерційних контрактів через карантин не були виконані.

"Держава повинна сказати чітко, що робити з такими контрактами. Досі не було виразної політики і відповідей, що робити з такими контрактами. На даний момент затримки вже починають мультиплікувати проблеми", - заявив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв в ефірі "Україна 24" заявив, що в Україні немає справжнього карантину через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги