Де шукати роботу під час карантину - експерт назвав дві топ-галузі

Спеціаліст у сфері працевлаштування розповів, як держава може допомогти тим, хто втратив роботу і куди можна працевлаштуватися просто зараз

Де шукати роботу під час карантину - експерт назвав дві топ-галузі

Про те, як держава має вирішити питання росту безробіття під час карантину, розповів голова директорату Асоціації франчайзінгу Андрій Кривонос в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми терміново маємо вносити в законодавство поняття тимчасового безробіття, коли держава компенсуватиме ті витрати, яких може зазнати підприємець… Держбюджет може це потягнути. По-перше, емісія, яка уже частково відбувається, дозволить це зробити. По-друге, треба ефективніше проаналізувати ті статті бюджету, які ми вже зафіксували та намагаємось витрачати. У нас той же бюджет на ремонтування доріг дозволяє розширити кількість працюючих. Тому казати, що ми взагалі фінансово неспроможні підтримати економіку, не можна. Другий момент, частина заходів орієнтована на швидшу адаптацію незайнятих людей до нових умов праці", — сказав він. 

Експерт назвав  дві топ-галузі, в яких найкраще зараз шукати роботу.

"Тим, хто втратив роботу, треба шукати щось інше, щось нове, а не чекати, що все вирішиться само собою. Частині людей треба визначатись і змінювати свою кваліфікацію, свою професію. Головні сфери зараз: їжа і роздрібна торгівля – сегменти, які будуть функціонувати в повному обсязі. А навколо цих сегментів існує і логістика, і доставка, й інші супроводжувальні галузі", — сказав він.

Популярні відео

Читайте також

 

Джерело Україна 24 Теги