Коли заробітчани зможуть виїхати за кордон - експерт назвав терміни і дав пораду

На думку президента Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, Кабмін своїми непродуманими діями і висловлюваннями створив паніку

Коли заробітчани зможуть виїхати за кордон - експерт назвав терміни і дав пораду

Президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник в ефірі каналу "Україна 24" розповів, коли заробітчанам можна очікувати відновлення транспортного сполучення, і розкритикував дії уряду.

"Зараз в Україні карантин, і карантинні заходи призупинили роботу візових центрів, міжобласного та міждержавного транспортного сполучення. Раджу всім без винятку дочекатися закінчення карантину, коли запустять міждержавний транспорт, це буде наприкінці травня - початку червня, і також запрацюють візові центри, тобто не потрібно панікувати. Ті, хто хоче отримати робочі візи і поїхати за кордон звичайним рейсовим транспортом, зможуть це зробити", - сказав Воскобойник.

Читайте також

На думку кадровика, "до підняття хвилі паніки доклав руку уряд своїми непрофесійними діями".

"Вони спочатку говорять про те, що "ми будемо робити, щоб всі українці залишалися в Україні, не ведемо ніяких переговорів з іншими країнами про працевлаштування українців", ця заява була ще 22 квітня, а зараз ми чуємо, що "переговори ведемо" і так далі. Українці і так зазвичай не довіряють владі, а непродумані дії якраз і ведуть до збільшення панічних настроїв", - сказав Воскобойник.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" фінансовий аналітик Михайло Демків розповів, що далі буде з українськими заробітчанами, які до карантину працювали за кордоном. На його думку, Захід гостро потребуватиме українських заробітчан.

Джерело Україна 24 Теги