"Хочете бути рабами у китайців?": Герман заступилася за українських багатіїв

Поки в Україні є багаті люди, бідні завжди знайдуть роботу, вважає Ганна Герман

"Хочете бути рабами у китайців?": Герман заступилася за українських багатіїв

Українські олігархи є "мотором", який приводить в дію економіку країни, тому держава повинна їх всіляко берегти і підтримувати.

Таку думку в ефірі "Україна 24" висловила народний депутат України V-VII скликання Ганна Герман.

"Ми повинні розвивати економіку, повертати ті умови в країні, які дозволять залучити внутрішнього і зовнішнього інвестора. Ми зупинили все і не даємо людям працювати, ми витискаємо із країни своїх багатих людей, тому що хтось нав'язав, що потрібно знищити українських олігархів. А святе місце порожнім не буває. Якщо не буде в Україні українського олігарха, то прийде китайський або американський", - наголосила екснардеп.

Читайте також

За її словами, поки в Україні є свої багаті люди - їх потрібно берегти і створювати їм умови для роботи.

"Вони дають робочі місця, вони той мотор, який запускає українську економіку. Поки тут є багаті люди - бідні завжди знайдуть роботу. Або ми хочемо, щоб сюди прийшов китаєць, і щоб ми у нього або когось іншого були рабом? Треба бідних робити багатими, а не знищувати багатих, інакше ми всі будемо жебраками", - вважає Герман.

Популярні відео

Нагадаємо, глава організації "Союз захисту підприємців" Сергій Доротич в ефірі "Україна 24" розповів про етапи відновлення бізнесу в Україні після карантину.

Джерело Україна 24 Теги