План порятунку промисловості - експерт розповів, що робити

Директор GMK Center вважає, що насамперед важлива реформа податкової сфери

План порятунку промисловості - експерт розповів, що робити

Директор інформаційно-аналітичного центру GMK Center Станіслав Зінченко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про те, які кроки потрібні для реформи промисловості.

"Можна говорити про план порятунку, можна говорити про реформи, які назріли. Ні промисловцям, ні металургам не потрібно нічого нового і екстраординарного, можна це все розбити на кілька частин. Перше - реформа податкової сфери, важливі питання автоматичного відшкодування ПДВ, усунення податкових колізій. Далі - реформа залізничного транспорту, це і розподіл операторів на вантажоперевезення і пасажирські, і припинення компенсації збитків від пасажирських перевезень за рахунок вантажоперевезень", - сказав Зінченко.

Читайте також

На думку експерта, в цьому контексті потрібно звернути увагу на реформу "Укрзалізниці" і портового господарства.

"Є план інвестицій, який "Укрзалізниця" регулярно не виконує на 5-6 млрд грн - це незамовлені послуги, які раніше заплановані, вони ці кошти не витрачають, те ж саме реформа портового господарства - це перегляд тарифів до нормальних ринкових", - сказав експерт.

Популярні відео

Нагадаємо, голова Федерації металургів України Сергій Біленький в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що Кабінет міністрів повинен переглянути тарифну і митну політику, щоб врятувати металургів.

Джерело Україна 24 Теги