"Зради" немає - в "Слузі народу" пояснили зміну програми МВФ

Нардеп від фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа розповіла, чому змінилася програма співпраці з МВФ і чи ухвалюватиметься закон про банки

"Зради" немає - в "Слузі народу" пояснили зміну програми МВФ

Перехід на іншу програму кредитування від МВФ прокоментувала нардеп від фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа в ефірі каналу "Україна 24".

"Перехід на програму stand by відбувся не тільки для України, а й для більшості країн, які співпрацюють з МВФ, через ситуацію з епідемією коронавірусу. Тому ніякої "зради" немає. Якщо говорити про фінансування, то раніше ми обговорювали 8 млрд доларів на 3 роки, а тепер у нас буде 18 місяців і 5 млрд доларів. На цей період показник не змінився", — сказала вона.

Також Підласа висловилася про те, чи ухвалюватиметься закон про банки — так званий "антиколомойський закон", — якщо його не буде в нових вимогах МВФ

"Структурні реформи залишаються актуальними, адже ми їх робимо не для МВФ, а для своїх громадян. Той же ринок землі був у передвиборчій програмі президента Зеленського, і ми відразу знали, що будемо його приймати", — сказала вона.

Популярні відео

Раніше ексміністр соцполітики Андрій Рева заявив в ефірі "Україна 24", що в новій програмі співпраці з МВФ немає вимоги щодо ухвалення закону про банки.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги