"Виплата символічна": економіст про допомогу держави під час карантину

Економіст Владислав Зимовець розповів, яке наразі найважливіше питання для бізнесу і якими будуть виплати тим, хто втратив роботу

"Виплата символічна": економіст про допомогу держави під час карантину

Про те, чи потрібні бізнесу кредитні канікули на період карантину, розповів доктор економічних наук Владислав Зимовець в ефірі каналу "Україна 24".

"Кредитні канікули дозволяють відстрочити виплату відсотків і тіла кредиту. Але я не думаю, що малий бізнес перевантажений кредитами, вони, скоріше, фінансуються за рахунок тіньових коштів, власних накопичень. Ключовим є питання не кредитів, а простоювання обладнання, оренди приміщень та виробничих площ", - сказав він.

Експерт також висловився про допомогу громадянам, які втратили роботу — держава виділила на ці цілі 6 млрд гривень.

"Якщо ми порівняємо виділену суму з кількістю людей, які втратили роботу, то виплата буде символічною. Для держави сума в 6 млрд не є критичною, і вона у жодному разі не підриває стабільність бюджету. До того ж ці гроші в основному підуть на споживання і в підсумку повернуться в бюджет", — сказав він.

Популярні відео

Раніше голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко розповів в ефірі каналу "Україна 24", який сегмент товарів є найпопулярнішим в українців.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги