Голова МОЗ пообіцяв полегшити життя медикам

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів про розміри доплат лікарям, які брали участь у боротьбі з коронавірусом

Голова МОЗ пообіцяв полегшити життя медикам

Виплати медикам, які беруть участь в боротьбі з коронавірусом, незабаром будуть здійснюватися за спрощеною процедурою. Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, який зараз перебуває з інспекцією на Полтавщині.

Так, Степанов розповів, скільки доплати отримав кожен медик у Полтаві.

"Мова йде про виплату за березень, тому що з 1 квітня вже триває інший механізм оплати. Що стосується березня - всі кошти були перераховані до 15 березня, загальна сума, яка мала бути виплачена, по країні становить 172 млн гривень.

Якщо ми дивимося, що сталося за станом на сьогоднішній ранок, то в Полтаві виплатили в повному обсязі, навіть з урахуванням місцевих бюджетів, і вийшло понад 21 тис. гривень на кожного медика, який брав участь у боротьбі з коронавірусом. В інших областях трохи менше, ми продовжуємо розбиратися і вимагаємо, щоб були всі виплати", — сказав він.

Читайте також

Міністр пообіцяв спрощення системи виплат.

"З 1 квітня кошти йдуть через Національну службу здоров'я, і ​​вона вже почала укладати договори, і наступним кроком буде виплата коштів лікарням без складної процедури за участю органів влади, субвенцій", — пообіцяв він.

Популярні відео

Раніше Степанов розповідав в ефірі "Україна 24", чи варто країні очікувати другої хвилі епідемії коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги