"Все інше померло": економіст про те, на що зараз витрачають гроші українці

Глава Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко розповів, який сегмент товарів є найпопулярнішим в українців

"Все інше померло": економіст про те, на що зараз витрачають гроші українці

Українці вибирають найдешевші продукти. Про це розповів Олексій Дорошенко, голова Асоціації постачальників торговельних мереж, в ефірі каналу "Україна 24".

"Попит на найдешевші товари — це тренд останніх шести років, якщо ми вибираємо на сьогодні дешевше, ніж було раніше. Це, на жаль, говорить про те, що більшість українців віддає перевагу найдешевшому ціновому сегменту. Це означає, що у людей закінчуються гроші, багато хто живе на кредитні ліміти карток. Попит на всі інші товари в рази впав — на одяг, на те, що продається в інтернеті й т.д., тому можна говорити саме про попит на продукти харчування — все інше померло" , - сказав він.

"У квітні, за словами експерта, бачимо тенденцію, коли більшість продуктів харчування подешевшало саме через те, що держава взялася за них.

"Росли в ціні тільки овочі, фрукти, ягоди, які не могли потрапити через ринки до споживачів", — додав Дорошенко.

Популярні відео

Раніше директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації Катерина Звєрєва розповіла в ефірі каналу "Україна 24", яких масштабів можуть досягти збитки фермерів.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги