Як карантин вплине на фермерів: експертка дала тривожний прогноз

Директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації Катерина Звєрєва розповіла, яких масштабів можуть досягти збитки фермерів

Як карантин вплине на фермерів: експертка дала тривожний прогноз

Через карантин фермери не зможуть нормально почати новий сезон. Про це розповіла директорка з розвитку Української плодоовочевої асоціації Катерина Звєрєва в ефірі каналу "Україна 24".

"Українські виробники будуть зазнавати збитків до повного зняття карантину, з огляду на що карантин продовжений до 22 травня. Збитки фермерів можуть досягти таких масштабів, що в наступному році частина виробників просто не зможуть почати новий сезон через нестачу коштів. Через логістичні проблеми як торговці, так і покупці не можуть дістатися до відкритих ринків", — сказала вона.

Звєрєва також прокоментувала відкриття ринків під час карантину:

"Рішення про відновлення роботи ринків було правильним, але запізнілим, оскільки закриття ринків привело вже до численних збитків фермерів. Овочі, які фермери викинули або продали "за три копійки"- ті самі оборотні кошти для забезпечення циклу нового врожаю. 80% свіжої продукції реалізуються через ринок, е-комерс — це вихід для невеликої кількості, це крапля в морі ".

Популярні відео

Раніше начальник головного управління Госпродпотребслужби в Києві Олег Рубан розповів в ефірі "Україна 24", що в Києві більше третини ринків відновили роботу після карантину станом на 9 травня.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги