Нардеп пояснив, чому люди продають валюти більше, ніж купують

Депутат сподівається, що після карантину у людей буде можливість зберігати кошти у валюті

Нардеп пояснив, чому люди продають валюти більше, ніж купують

Депутат Верховної Ради Муса Магомедов в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, чому в квітні люди продали валюти більше, ніж купили.

"Те, що зараз укранци продають валюти більше, ніж купують, - абсолютно зрозуміло з економічної точки зору. З огляду на те, що у нас оголошено карантин, багато підприємств не працюють і змушені зупинити свою діяльність і, відповідно, люди, які звикли відкладати запаси в валюті, змушені їх розмінювати на гривню, щоб жити. Добре, якщо ці запаси є, складніше тим, у кого їх немає. Тому я сподіваюся, що оголошений план виходу з карантину дозволить людям швидше вийти на роботу, почати заробляти гроші і відкладати їх в валюті - більш стабільним способом збереження коштів", - сказав Магомедов.

Читайте також

Нагадаємо, відповідно до звітних даних НБУ, в квітні населення України продало валюти на 50,9 млн доларів більше, ніж купило: продало 787,3 млн і купило 736,4 млн. Всього з початку року громадяни продали на 522,4 млн доларів більше, ніж купили.

Популярні відео

Раніше глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі "Україна 24" висловив думку, що ухвалення законів про банки і про землю може вберегти Україну від великої інфляції і зростання курсу долара до 50 грн/$.

Джерело Україна 24 Теги