Буде колапс житлового господарства - Ляшко дав невтішний прогноз

"Що робити владі? Дати субсидії на оплату комуналки, електроенергії"

Буде колапс житлового господарства - Ляшко дав невтішний прогноз

Про необхідність субсидій на оплату послуг житлово-комунального господарства і тяжкий стан енергетики заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ключове завдання влади - соціальна підтримка тих людей, які втратили роботу і зарплату. Багатьом нічим платити комуналку. Що робити владі? Дати субсидії на оплату комуналки, електроенергії, на продуктові набори, щоб люди не голодали. Сьогодні 60 млрд гривень заборгованості по ЖКГ. Це означає, що працівники комунального сектора не отримають зарплату, і це буде колапс житлового господарства", — сказав політик.

Ляшко назвав, хто і навіщо, на його думку, руйнує сферу енергетики.

"Енергетику в останні вісім місяців довели до ручки. Навмисно проводили політику знищення власної енергетичної галузі та вугільної галузі для того, щоб закуповувати російську електрику і російське вугілля. Сьогодні в.о. міністра енергетики визнала цю ситуацію. Сьогодні енергетика фактично в реанімації, вона знищена зусиллями банди Геруса, колишнього прем'єра Гончарука, колишнього міністра енергетики Оржеля. Ми опинилися в стані, якого не було за всі 30 років незалежності ", - заявив він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, що Кабінет міністрів України розробив план дій з порятунку енергетичної галузі, пріоритетом має стати збереження робочих місць.

Джерело Україна 24 Теги