Ціни на житло в Україні змінюються - експерт назвав цифри

Середня ціна на оренду однокімнатних квартир у Києві знизилась до 11 тисяч гривень на місяць

Ціни на житло в Україні змінюються - експерт назвав цифри

Експерт з нерухомості Андрій Міма в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, як після введення карантину через коронавирусну інфекцію в Києві змінилися ціни на покупку та оренду житла.

«Що стосується цін, цікава ситуація: в лютому-березні середня ціна по Києву була 25 тис. гривень за квадратний метр (1000 доларів США), а в квітні-травні ціни збереглися - 25 тис. грн за квадратний метр, але це вже 900 доларів. Звичайно ж, багато забудовників запустили знижки, акції: в основному фіксують курс долара і пропонують хороші умови розстрочки з низьким першим внеском», - наголосив експерт.

Читайте також

Він також розповів, як змінилися ціни на оренду житла в столиці України.

«Щодо оренди дуже дивна ситуація. Однушки в Києві - була ціна 12,5 тис. грн в середньому до карантину, зараз 11 тис. Двушки як були по 17-19 тис., так і залишилися, а трикімнатні виросли з 32 до 34 тис. грн. Ми це пов'язуємо з тим, що дорогі квартири в основному доларами котируються, тому ціна виросла. Подобова оренда, звичайно, як і ресторани - «в нуль», - зазначив Міма.

За його словами, половина відділів продажів квартир у Києві під час карантину відкриті. 30% перейшли працювати в черговий режим, по запису, а 20% перейшли працювати віддалено в інтернеті.

Популярні відео

Раніше президент Асоціації з нерухомості Юрій Піта розповів, як змінилися ціни на житло і від чого залежить, як буде розвиватися ситуація на ринку.

Джерело Україна 24 Теги