Коронавірус і медики: міністр назвав суму доплат

З держбюджету медикам перераховані кошти , які включають 300% зарплатні за березень тим, хто працює з COVID-19

Коронавірус і медики: міністр назвав суму доплат

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ексклюзивному інтерв'ю каналу "Україна 24" запевнив, що необхідні доплати за березень у розмірі 300% зарплати лікарям, які борються з коронавірусною інфекцією, перераховані в регіони.

«Підвищення зарплатні, а саме реалізація того, що обіцяв президент і уряд – про 300% додаткових доплат - цим я займаюсь з першого дня на посаді. Що ми маємо на сьогодні, з держбюджету в рахунок медичної субвенції перераховані всі кошти на місця, які включають і ці 300% зарплатні за березень всім медпрацівникам, які працюють з інфекцією COVID-19. Загальна перерахована сума (загальні зарплати медикам – ред.) – 905 млн грн. Сума коштів, необхідна для підвищеної зарплатні цієї категорії медпрацівників – 181 млн грн», - наголосив міністр.

Популярні відео

Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький розповів, що президент Володимир Зеленський не давав доручень щодо скасування другого етапу медичної реформи в Україні, мова йде лише про "виправлення прорахунків".

Раніше Зеленський заявив, що через другий етап медреформи в Україні можуть бути звільнені 50 тисяч медпрацівників і закриті понад 300 лікарень. Глава держави закликав МОЗ та Верховну Раду "виправити помилки" в реформі.

Джерело Україна 24 Теги