Лікарям підвищать зарплату на 50%: міністр назвав терміни

На підвищення зарплати лікарям необхідно 11 млрд гривень з державного бюджету

Лікарям підвищать зарплату на 50%: міністр назвав терміни

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ексклюзивному інтерв'ю каналу "Україна 24" розповів про підвищення зарплати лікарям з липня 2020 року.

«30 років зарплата медиків була такою, що це просто знущання над людиною. Коли лікар отримує 5-6 тис. гривень, так бути не може. Одним з рішень уже в цьому році, ми вважаємо, має бути підвищення зарплатні на 50%, за попередніми розрахунками, нам треба 11 млрд гривень. Ми зараз дораховуємо, щоб підвищити зарплату з 1 липня, для цього треба внести зміни до держбюджету, ми зараз працюємо над цим, щоб були внесені зміни і підвищення отримали лікарі на другій і третій ланках», - наголосив міністр.

Популярні відео

Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький розповів, що президент Володимир Зеленський не давав доручень щодо скасування другого етапу медичної реформи в Україні, мова йде лише про "виправлення прорахунків".

Раніше Зеленський заявив, що через другий етап медреформи в Україні можуть бути звільнені 50 тисяч медпрацівників і закриті понад 300 лікарень. Глава держави закликав МОЗ та Верховну Раду "виправити помилки" в реформі.

Джерело Україна 24 Теги