Підвищення цін на перевезення в Україні – в Раді анонсували радикальний крок

Нардеп пояснив, як захистити українську промисловість від кризи

Підвищення цін на перевезення в Україні – в Раді анонсували радикальний крок

Комітет Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури розгляне питання про можливість позбавлення "Укрзалізниці" права самостійно підвищувати тарифи на вантажні перевезення. Такий крок покликаний захистити українську промисловість під час економічної кризи.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від фракції "Батьківщина", член комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Костянтин Бондарєв. За його словами, ціни на вантажоперевезення мають бути знижені.

"На сьогодні погодні умови не сприяють гарному урожаю в цьому році. Друге питання – сьогодні зовнішньоекономічна ситуація в світі кризова, і ринки збуту для наших металургів скорочуються. В таких умовах держава повинна знижувати тарифи на послуги від державних підприємств і від державної інфраструктури", - зазначив нардеп.

Читайте також

За його словами на одному з останніх засідань профільного комітету у нардепів виникла дискусія з міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, "який казав, що треба підвищувати тарифи через те, що у нас є проблеми в "Укрзалізниці", нам потрібно оновлювати парк і інші дурниці".

"Я, як народний депутат, буду ініціювати, я вже веду переговори зі своїми колегами, що треба найближчим часом проводити спеціальне засідання комітету з приводу того, що треба зробити все можливе, підготувати інфраструктуру до літа, до збору врожаю, знизити тарифи, зробити таким чином, щоб вивести питання тарифів з питань, які вирішуються самою "Укрзалізницею", - наголосив Бондарєв.

Популярні відео

Раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявляв, що Україні не можна підвищувати тарифи на пасажирські та вантажні перевезення "Укрзалізниці" до моменту підвищення їх якості.

Джерело Україна 24 Теги