"Ми дозволили не пакувати овочі": в КМДА розповіли про відкриття ринків

На думку радника голови КМДА, великі магазини і ТЦ поки ще рано відкривати

"Ми дозволили не пакувати овочі": в КМДА розповіли про відкриття ринків

Радник голови КМДА Володимир Бондаренко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, коли відкриються столичні ринки.

"Станом на сьогодні ми говоримо про відкриття дев'яти ринків, також Держпродспоживслужба дала інформацію про відкриття двох ринків завтра. Заходи, які розробило МОЗ, вимагали певного часу для підготовки, і кожна адміністрація ринку підійшла по-різному. Але ми сподіваємося, що до 12 -13 травня на території міста запустяться 30 ринків з 37", - сказав радник.

Читайте також

Також він розповів про можливість відкриття ярмарків.

"На першому етапі відкриття ярмарків не планується, ми можемо теоретично говорити про це, починаючи з 22 травня. Для них будуть такі ж вимоги, як і для ринків. У кожного продавця може бути індивідуальний захисний екран (на відміну від стаціонарного, передбаченого на ринках , - ред.). Буде знято обмеження на те, що вся продукція повинна бути упакована, овочі ми дозволили не пакувати, відповідно, плівка не потрібна для продавців", - сказав Бондаренко.

На думку радника, великі торговельні центри поки що відкривати зарано.

"Зараз ми чекаємо постанови Кабміну, яка була ухвалена 4 травня. Подивимося, які вимоги виставлені для магазинів і ТЦ. На наш погляд, відкриття торговельних майданчиків, центрів передчасно. Консультуватимемось з головним санітарним лікарем і після цього вирішуватимемо", - сказав Бондаренко.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше політолог Вадим Карасьов розповів, що ринки в Україні після карантину відновлять роботу за новими правилами і санітарно-гігієнічними нормами.

Джерело Україна 24 Теги