"Це буде не сьогодні": Радуцький про підвищення зарплат медикам

Нардеп також назвав умову для успіху медреформи

"Це буде не сьогодні": Радуцький про підвищення зарплат медикам

Кабінет міністрів України знайде гроші на підвищення зарплат медикам, але це буде не сьогодні.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив народний депутат від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький.

"Наступного року для того, щоб реформа (другий рівень медичної реформи - ред.) відбулася так само успішно, як реформа "первинки", ми повинні витрачати на систему охорони здоров'я до 6% ВВП. Це завдання, яке поставив сьогодні президент Міністерству фінансів і уряду для того, щоб знайти ці гроші", - заявив нардеп.

Читайте також

Радуцький висловив упевненість, що Кабінет міністрів знайде необхідні кошти.

"Наскільки я розумію, що стосується підвищення зарплат медикам, там є в уряді якісь рішення, але це буде не сьогодні. Чекаємо від уряду пропозицій, як це можна буде зробити. Бюджет ми однак плануємо, ми готуватимемо його влітку, ухвалюватимемо восени. Думаю, що уряд знайде ці гроші. 11 млрд гривень будуть направлені на підвищення зарплат медичним працівникам", - повідомив Радуцький.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що лікарі, які лікують хворих на коронавірус, отримають з двох джерел значні надбавки до зарплати.

Теги