Чи повернуться клієнти в ресторани після карантину — експертка дала прогноз

Ресторанний експерт Ольга Насонова розповіла, чи допоможе ресторанному бізнесу пом'якшення карантину

Чи повернуться клієнти в ресторани після карантину — експертка дала прогноз

Про те, як позначиться пом'якшення карантину на ресторанному бізнесі, розповіла ресторанна експертка Ольга Насонова в ефірі каналу "Україна 24".

"Пом'якшення допомагає закладам, які в принципі стояли мертвими, отримати якісь кошти, щоб залишитися в бізнесі. Ресторанний бізнес перебуває на межі терпіння, тому що ми бачимо, що деякі ресторани працюють попри карантин. А багато маленьких закладів, наприклад, кав'ярні, оштрафували за те, що вони торгували на винос. У ресторанному бізнесі працює багато людей, і вони зараз всі на низькому старті. Дозвіл працювати на літніх майданчиках - це вже щось", — сказала вона.

За словами Насонової, на те, щоб повністю запуститися, маленьким закладам потрібно кілька днів, великим — не менше тижня, а для дуже великих буде потрібно пара тижнів.

Насонова розповіла, чи варто очікувати великого напливу відвідувачів та чому:

"Через те, що транспорт не працюватиме, ресторани отримають близько 30% своїх клієнтів. Це головна причина, адже не у всіх є автомобілі. Як персонал добиратиметься, я теж не дуже добре розумію. Що до можливої відсутності грошей, то відвідувачі кав'ярень та ресторанів - не найбідніші люди, хай не лобстера, але горня кави та струдель вони зможуть собі замовити".

Читайте також

Теги