"Розваги в останню чергу": експерт про три етапи відновлення бізнесу в країні

Голова організації "Союз захисту підприємців" Сергій Доротич розповів, які види бізнесу повинні бути відкриті насамперед

"Розваги в останню чергу": експерт про три етапи відновлення бізнесу в країні

У якому порядку потрібно відкривати бізнес після карантину, розповів голова Всеукраїнської громадської організації "Союз захисту підприємців" Сергій Доротич в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми пропонували й вимагали від влади, щоб весь ритейл і вся торгівля запрацювали якомога швидше. Далі частина сфери послуг, яка, якщо чесно, і так підпільно функціонує — перукарі приймають удома, і так далі. Так що краще, щоб контролювати дотримання заходів безпеки, зробити це легальним. Будь-який легальний бізнес дає можливість контролю. Потрібно відкривати й ТРЦ в розрізі торговельних приміщень. Зрозуміло, що відкриття розважального бізнесу потрібно відкласти на пізніший час, це буде останній етап", — сказав він.

Читайте також

Доротич перерахував три етапи, протягом яких потрібно поступово відкривати різні сфери бізнесу.

"Отже, спочатку ритейл, далі сфера послуг, ресторани та кафе. Також на другому етапі я б відкривав готельну індустрію. А на третьому етапі потрібно відкривати весь бізнес, в тому числі й розважальний", — сказав він.

Доротич додав, що в той час як держава не готова до зняття карантину, бізнес до цього вже готовий.

Популярні відео

Раніше ексміністр економіки Тимофій Милованов розповідав, які види бізнесу держава повинна підтримати в першу чергу.

Теги