"Велике будівництво" дало роботу понад 200 тис. українців – Офіс президента

Юлія Свириденко розповіла, як держава допомагала українцям впоратися з наслідками коронакризи

"Велике будівництво" дало роботу понад 200 тис. українців – Офіс президента

Програма президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" створила понад 200 тис. нових робочих місць в Україні.

Про це повідомила заступниця глави Офісу президента Юлія Свириденко на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, "Велике будівництво" забезпечило роботою робітників, проєктувальників, фахівців з реконструкції шкіл, садочків, лікарень та стадіонів.

Читайте також: Розмах "Великого будівництва": Укравтодор показав будівництво траси на Полтавщині

Свириденко також розповіла про допомогу держави українцям, які постраждали від кризи, пов'язаної з розгортанням пандемії.

Зокрема, майже 400 тис. працівників підприємств, на яких скоротили робочий день, отримали минулого року державну допомогу. В середньому допомога була 7,5 тис. грн, а всього на цю програму держава витратила майже 3 млрд грн.

"Запуск всеукраїнської програми підтримки підприємців, яка в народі отримала назву "8 тисяч" для підприємців, які втратили доходи, коли населені пункти знаходилися в червоній зоні - це понад 480 тис. ФОПів і працівників малих підприємств минулого року і 340 тис. – у 2021-му… Майже 95 тис. безробітних пройшли минулого року курси у державній службі зайнятості, зокрема й за допомогою онлайн-навчання. Практично кожен з них знайшов нову роботу", - пише вона.

Читайте також: У черкаській лікарні завершилося "Велике будівництво" першої черги "екстреного" відділення

Свириденко додала, що понад 12,5 тис. підприємств скористалися програмою "5-7-9" для малого та середнього бізнесу, щоб отримати кредити під низькі відсотки. За її словами, ці компанії "не тільки зберегли, але вже й створили робочі місця для майже 20 тис. нових працівників".

"Велике будівництво" — державна програма, метою якої є масштабна розбудова якісної інфраструктури в країні. Ініціатором програми став президент України Володимир Зеленський. Нагадаємо, що заступник голови Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко раніше розповів, що президентська програма цього року продовжить розбудову соціальної інфраструктури. Планується збудувати або відремонтувати 95 шкіл, 70 садочків, 80 стадіонів, 29 басейнів, 177 приймальних відділень у лікарнях тощо.

Також цього року планується збудувати й оновити 6500 км доріг та 245 штучних споруд.

Раніше в "Укравтодорі" повідомили, що в Запоріжжі в рамках "Великого будівництва" планується завершити монтаж шести секцій вантового мосту до кінця липня. Після того, як всі металеві блоки майбутнього мосту будуть встановлені та змонтовані, мостобудівники почнуть випробування вантів. Висота пілонів штучної споруди сягає 166 метрів.

Запорізькі мости через Дніпро - це 9-кілометрова автотранспортна магістраль, що складається з 6 транспортних розв’язок та 27 штучних споруд. Це один із головних об’єктів програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" у 2021 році.

Теги