Як подолати "економічний коронавірус": експертка озвучила умови

Від того, наскільки швидко промисловість почне відновлюватися, залежить, як швидко відновиться все інше

Як подолати "економічний коронавірус": експертка озвучила умови

Директор з комунікацій SCM Наталя Ємченко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про «хвороби» української економіки і про те, з якого сектора економіки почнеться її одужання.

"Економіка України, як і вся світова економіка, хворіє, це свого роду економічний коронавірус, і економічне здоров'я почнеться з одужання реального сектора економіки - промисловості, тому що це базис, це основа основ - це той самий сектор, який працює практично безупинно. І саме він дає поштовх і малому, і середньому бізнесу, і сервісам, і креативній економіці, і державному сектору», - зазначила Ємченко.

Читайте також

За її словами, саме цей бізнес платить податки до бюджету, з якого потім платяться зарплати бюджетникам і все інше, що відбувається за рахунок держави.

«Саме цей бізнес продовжує давати робочі місця і платити зарплату, саме цей бізнес платить податки до місцевих бюджетів, а значить - дає гроші містам. Саме тому від того, наскільки швидко промисловість почне відновлюватися, залежить, як швидко відновиться все інше. І в цьому сенсі криза оголює для нас економічну правду. Цю правду важливо прийняти і усвідомити. Бажаю українській економіці якнайшвидшого одужання», - заявила директор з комунікацій SCM.

Читайте також

Нагадаємо, раніше заступник виконавчого директора від України в МВФ Владислав Рашкован заявив, що через пандемію коронавірусу суспільство може почати рух до нового світового порядку.

Популярні відео

Теги