Українська туристка травмувалася в Єгипті - страховик пояснив, як уникнути проблем

Зазвичай туроператори пропонують базову страховку, розраховану на тих, хто не займається активним відпочинком

Українська туристка травмувалася в Єгипті - страховик пояснив, як уникнути проблем

Українська туристка в Єгипті під час катання на водному парашуті отримала травми: канат відірвався, і вона вдарилася об катер. Ситуацію в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" прокоментував гендиректор Асоціації страхового бізнесу В'ячеслав Черняховський. Він порадив туристам, які збираються активно відпочивати, врахувати це в страховці при укладанні договору у туроператора.

"Відпочинок, а тим більш активний, завжди пов'язаний з певними небезпеками. Щодо даної туристки вся медична допомога надана повною мірою, страхова компанія повністю підтвердила всі витрати, в найближчі день-два можна буде у неї брати інтерв'ю в Києві. В такому випадку ми бачимо підтвердження того, що ситуації бувають абсолютно різні, й наші туристи часто, коли їдуть в подорожі, не сильно стурбовані тим питанням, яка у них страховка", - сказав страховик.

За словами Черняховського, зазвичай туроператор включає в пакет послуг базову страховку.

"Туроператор, який включає в пакет страхування, часто включає мінімальну, розраховану на пляжного туриста, який сидить під грибком, за буйки не запливає, не пірнає з аквалангом, не їздить на "банані", водних мотоциклах. Якщо у туристів є бажання всі ці розваги використовувати, то краще відразу при укладанні договору попереджати туроператора про те, що вони хочуть використовувати опцію активного відпочинку. Це буде трохи дорожче, на 10-15 грн за день, але це допоможе уникнути питань, чи були дані ризики покритими з точки зору страховки", - сказав експерт.

Читайте також: Харчування туристів у Єгипті зміниться через росіян — подробиці

Також за бажання туристи можуть включити в страховку компенсації за втрачений багаж і затримку рейсу.

"Кожна страховка може бути розширена за невелику суму - на покриття затримки рейсу, на втрату багажу. Затримка рейсу більш ніж на 4 години - це стандартна ситуація, за кожну годину починає йти певна сума компенсації, за яку люди за необхідності можуть зняти готель, пообідати тощо", - сказав Черняховський.

Читайте також: Відпочинок за кордоном: експерт розповів, які країни приймають українських туристів

Зазначимо, що в результаті події українській туристці наклали 15 швів, у неї розірване вухо, тріщини в хребцях і струс мозку.

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" туроператор Олена Бойко розповіла, що українські туристи, які заради поїздки за кордон купують собі негативний тест на коронавірус, можуть зіткнутися з великими проблемами.

Джерело Україна 24 Теги