План порятунку вже є - нардеп про кризу в українській енергетиці

Роботу шахтарям і енергетикам практично неможливо знайти

План порятунку вже є - нардеп про кризу в українській енергетиці

Кабінет міністрів України розробив план дій з порятунку енергетичної галузі, пріоритетом має стати збереження робочих місць.

Про це в ефірі "Україна 24" розповіла член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат Вікторія Гриб.

"Умовний план порятунку вже є. Було створено антикризовий штаб на чолі з прем'єр-міністром України, до того штабу увійшли всі експерти в енергетичній галузі, і ті люди, які формують політику, з НКРЄКП і профільного комітету Верховної Ради. Також до складу увійшли представники бізнесу і державних структур. Було розроблено план дій з порятунку енергетичної галузі", - зазначила Гриб.

"Нову роботу знайти енергетикам, шахтарям практично неможливо зараз. Я наполягаю, що зберегти робоче місце набагато легше, ніж створити нове, і це коштує набагато дешевше - в три рази", - заявила нардеп.

Читайте також

За її словами, "вугільна галузь, теплоенергетика і атомна енергетика під загрозою закриття". 

"Недолуга політика, яка велася попереднім урядом і комітетом Верховної Ради, була спрямована на популізм. Сьогодні, коли прийшла нова виконуюча обов'язки міністерка, вона подивилася на стан галузі і сказала, що такого розвалу не було за 20 років. Ми говоримо про нові робочі місця, а в простій зараз йдуть цілі галузі", - заявила вона.

Нагадаємо, раніше колишній міністр палива і енергетики України Іван Плачков пояснив, якими мають бути першочергові кроки уряду щодо порятунку енергетичної сфери.

Популярні відео

Теги