У Зеленського визнали проблеми з зеленою енергетикою в Україні

"Ці проблеми досить болючі, вони відкриті", - зазначив Устенко

У Зеленського визнали проблеми з зеленою енергетикою в Україні

Радник президента з економічних питань Олег Устенко в програмі «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» прокоментував ситуацію з зеленою енергетикою в Україні.

«Що стосується зеленої енергетики, то тут є, на мій погляд, ціла низка проблем. Ці проблеми досить болючі, вони відкриті. Дійсно, якщо ти змінюєш законодавство по ходу реалізації будь-якого інвестиційного проєкту, ти впливаєш вкрай негативно на тих, хто зайшов у цей сектор. Але також і правда, що ти завжди повинен намагатися знайти компроміс, особливо з огляду на те, що бюджет, принаймні, з минулого року точно не відчував кращі часи», - зазначив радник Зеленського.

Читайте також: Репутація України під ударом: експерт про конфлікт з зеленими інвесторами

«Просто відпустити проблему і не намагатися її вирішити - абсолютно неправильно. Всі битви, які ви бачите зараз, це питання пошуку компромісу, де знайти необхідні суми зараз, щоб задовольнити всіх. Це абсолютно посильна задача», - додав Устенко.

Читайте також: Зелена енергетика стала трендом: як українці можуть на цьому заробити

Раніше голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що інвестори в зелену енергетику не виключають позовів проти України в міжнародні суди.

Джерело Україна 24 Теги