"Укрзалізниця" додасть потяги на літні морські напрямки

У компанії зазначають, що пасажири повертаються на залізницю

"Укрзалізниця" додасть потяги на літні морські напрямки

Керівник пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Олександр Перцовський в ефірі програми "Зворотний зв'язок" на телеканалі "Україна 24" назвав популярні напрямки влітку і розповів, де будуть задіяні додаткові потяги.

"Маємо вже цього тижня дуже ажіотажний попит на Львів, тому що джазовий фестиваль. Розпродані квитки, ми додаємо вагони до нічних потягів, щоб всі могли і до Львова, і зі Львова поїхати. З липня додатково буде 5 потягів на літні морські напрямки – Бердянськ, Генічеськ, Херсон. В цілому у нас сьогодні попит повернувся до 60% від того, який був у 2019 році. Це гарні цифри, бо в березні-квітні попит був на рівні 30%. Пасажир повертається на залізницю, відтак ми додаємо вагони. У нас вже сьогодні десь 80% парку повернуто, який працював на залізниці в докарантинний 2019 рік", - розповів він.

Читайте також: Трагедія в потягу: пасажир загинув, впавши з верхньої полиці\

Популярні відео

Перцовський зауважив, що серед напрямків користується популярністю не тільки море.

"Чернівці були розпродані на ці вихідні, ми робимо потяг на Чернівці щоденним. А далі напрямки на Генічеськ, Бердянськ, Херсон – традиційно влітку користуються популярністю. Підсилюємо і напрямок Одеси", - повідомив керівник пасажирського напрямку "Укрзалізниці".

Читайте також: Народного депутата пограбували в потягу: він передав "привіт" Лещенку

Раніше директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як будуть дорожчати квитки на потяг.

Джерело Україна 24 Теги