Турецькі курорти подорожчали через росіян: експертка сказала, де можуть відпочити українці

Експертка пояснила, куди можна полетіти без довідки про вакцинацію

Турецькі курорти подорожчали через росіян: експертка сказала, де можуть відпочити українці

Співзасновниця національного туристичного агентства Олена Бойко в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповіла, в яких країнах можуть відпочити українські туристи.

На запитання, куди можна полетіти без довідки про вакцинацію, а де її вимагають, вона відповіла:

"Без довідки досить складно вибирати спектр країн. Це Адріатика, Чорногорія. Але ПЛР, до якого ми звикли за весь цей час, теж не може створити причини не летіти в ту чи іншу країну. Тому що, по суті, цей тест приймають скрізь".

Читайте також: Харчування туристів у Єгипті зміниться через росіян — подробиці

Як повідомила Бойко, зараз дуже подорожчала Туреччина, яка відкрила кордони для російських туристів:

"Вона стала відкритою для нашого східного сусіда, відповідно, дуже подорожчали турецькі курорти. З одного боку, це погано, з іншого боку, в інших країн з'явилося більше шансів бути місцем відпочинку для наших клієнтів. Тобто це Греція, яка вже три тижні як відкрила свої обійми, і багато людей вирішують їхати до цієї країни. Це Кіпр. Кіпр робить повторні тести у себе в країні, але це теж нескладно. За час поки люди їдуть з аеропорту в готель, вже готовий результат".

Читайте також: Українських туристів попередили, як не створити собі проблеми за кордоном

Раніше власниця туристичної агенції Юлія Білоконь в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала розцінки на відпочинок у Туреччині.

Джерело Україна 24 Теги