Путін хоче "Північним потоком-2" розділити Європу – Вітренко

Як пояснив глава "Нафтогазу", Путін досягає геополітичних цілей

Путін хоче "Північним потоком-2" розділити Європу – Вітренко

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" розповів, як президент Росії Володимир Путін використовує газопровід "Північний потік-2" для досягнення своїх геополітичних цілей.

"Щодо "Північного потоку-2" всім зрозуміло, що для Росії це не питання комерції, це геополітика найвищого ґатунку. Путін через "Північний потік-2" досягає своїх геополітичних цілей, причому не тільки стосовно України, а й щодо Європи та всього світу", - наголосив глава "Нафтогазу".

Читайте також: США не вводитимуть санкцій — експерт про "Північний потік-2"

На зауваження ведучої, що "для Німеччини це суто комерційний проєкт", Вітренко відповів:

"Вони так це позиціонують. Але насправді це не зовсім так. Але в цьому і є елемент геополітичної гри Путіна, який купує когось в обмін на можливість реалізувати свої політичні плани. Його політичні плани – розділити Європу, показати тим же українцям і росіянам, що Захід корумпований, слабкий. Якщо постійно тиснути на Захід, то він за мільярди доларів продасть усі свої ідеали й принципи. Тому ви, українці та росіяни, не повинні хотіти інтегруватися до Європи, ви маєте розуміти, що "русский мир" – це єдине, що ви маєте очікувати. Ось у чому є завдання для виживання Путіна і путінського режиму. Ось чим для Путіна є "Північний потік-2".

Читайте також: Гра далека від завершення: Кулеба про "Північний потік-2"

Раніше журналіст Іван Яковина заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що російський газопровід "Північний потік-2" у найближчі кілька років не працюватиме.

Джерело Україна 24 Теги