У Держцентрі зайнятості назвали найпопулярніші вакансії в Україні

За офіційними даними, число безробітних в країні скоротилося

У Держцентрі зайнятості назвали найпопулярніші вакансії в Україні

В Україні побільшало вакансій у сфері торгівлі, обслуговування та сільського господарства, також попит мають кваліфіковані робітники.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповіла начальниця управління з надання послуг населенню Держцентру зайнятості Інна Бондіні. За її словами, зменшення чисельності безробітних відбулося внаслідок того, що пом'якшилися карантинні заходи.

"Економіка поступово починає відновлюватись... Наприклад, з початку року нам вдалося працевлаштувати близько чверті мільйона людей", - повідомила Бондіні.

Читайте також: Робота в офісі й вдома: юрист дав важливе роз’яснення щодо зарплати

Популярні відео

На запитання, які вакансії є найбільш популярними, представниця Держцентру зайнятості відповіла:

"Зазвичай, якщо говорити про сьогоднішній день, найбільше людей працевлаштовується у сферу торгівлі, обслуговування і сільське господарство. Це пов'язано насамперед з тим, що сільськогосподарські роботи зараз проводяться, і тому серед роботодавців є попит саме в цій сфері. А взагалі-то найбільше вакансій роботодавці подають для кваліфікованих робітників з інструментом, для робітників з обслуговування устаткування та машин. Тут 40% вакансій у нас - це саме для робітників з високою кваліфікацією і досвідом роботи".

Читайте також: Робота в Європі: озвучено важливий прогноз для українських заробітчан

Раніше голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як трудові книжки українців переводитимуть в електронний формат.

Джерело Україна 24 Теги