Ексміністр розповів про недоліки в роботі "Укроборонпрому"

"Процес трансформації Укроборонпрому триватиме кілька років", - сказав Милованов

Ексміністр розповів про недоліки в роботі "Укроборонпрому"

Ексміністр економіки, голова наглядової ради концерну «Укроборонпром» Тимофій Милованов в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів про результати аудиту концерну «Укроборонпром».

«Це вперше в історії концерну робиться аудит, тобто з’являється якась відкритість, підзвітність, є окреслені проблеми, над ними тепер можна працювати. В чому негатив? У двох напрямках. Перше, законодавчо не визначено, як працювати з підприємствами на непідконтрольних територіях – для цього потрібно прийняти закон 3288. Друге, всередині концерну на різних підприємствах є різні стандарти, деякі з них застарілі, деякі по-різному вираховують прибутки, по-різному виконують контракти – це все потрібно стандартизувати, зробити трансформацію», - зазначив ексміністр.

Читайте також: Анулювали контракт: Милованов заявив про безплатну роботу для "Укроборонпрому"

«Я думаю, це процес кількох років, тому що треба всіх перевчити. Але є 15 пріоритетних підприємств. Зараз йде аудит за попередній рік, і в цьому процесі вже відбувається стандартизація звітності. В аудиті загалом вказані не порушення, а зауваження – де певна інформація є незрозуміла, або не сходиться, це все потрібно прибрати. Там було під 100 зауважень, до самого звіту залишилося 25, тобто вони більшість прийняли й змінили», - додав Милованов.

Читайте також: Готові подвоїти виробництво: в "Укроборонпромі" розповіли про забезпечення ЗСУ

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" заступник (на той момент) генерального директора "Укроборонпрому" Мустафа Найєм заявив, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості втручається в діяльність і перешкоджає розгляду документів, пов'язаних з реформуванням концерну.

Джерело Україна 24 Теги