В Україні відбулося падіння економіки, прогноз змінено – ексміністр

"Макроекономічний прогноз знижено до 4,7% економічного зростання", - зазначив Милованов

В Україні відбулося падіння економіки, прогноз змінено – ексміністр

Ексміністр економіки, голова наглядової ради концерну «Укроборонпром» Тимофій Милованов в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» озвучив прогнози щодо економіки України.

«Падіння економіки було в I кварталі. Головні чинники – зменшення логістичного, інфраструктурного будівництва та просто квартир, житла. Але в II кварталі ми побачимо, що ці показники змінені. Є певний наслідок через пандемію, що економічна активність у I кварталі була низькою. На мою думку, це тимчасові фактори», - заявив ексміністр.

Читайте також: Гривня зміцнюється: банкір розповів, чи варто купувати долари

«У Київській школі економіки є макроекономічний прогноз – він у нас був 5,3% економічного зростання цього року, але за результатами І кварталу ми переглянули його до 4,7%. НБУ говорить, що криза закінчується, відбувається відновлення. Дійсно, ми бачимо макроекономічну стабільність, гривня посилилася. І це частково пов’язано з тим, що цінові показники, особливо для наших експортерів на світовому ринку, в гарному стані, високі ціни на агропродукцію, метали тощо – і це теж пов’язано з відновленням економіки у світі. Але це також дає нам і інфляцію», - додав Милованов.

Читайте також: На порозі світової кризи: озвучено тривожний прогноз для України

Раніше Наталія Ємченко розповіла, як держава може поліпшити життя простих українців.

Джерело Україна 24 Теги