Без співпраці з МВФ інвестори не дадуть гроші Україні – інвестиційний банкір

"МВФ є запорукою нашої макрофінансової стабільності", - заявив Фурса

Без співпраці з МВФ інвестори не дадуть гроші Україні – інвестиційний банкір

Інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі програми «Сьогодні Ранок» на телеканалі «Україна 24» розповів, чи може Україна обійтися без грошей МВФ.

«Якщо ви Польща, то ви можете обійтися без грошей МВФ. Бо Польщі інвестори просто так довіряють і дають гроші. Якщо ми – Україна, то виходить, що без МВФ нам інвестори не дуже й довіряють. МВФ є запорукою того, що нам інвестори даватимуть гроші в борг. Якщо ж нам ніхто не даватиме в борг, то ми не зможемо фінансувати (боргові виплати тощо – ред.) і отримаємо собі дефолт», - зазначив інвестиційний банкір.

Читайте також: У Зеленського розповіли про перспективи співпраці з МВФ

Популярні відео

Він наголосив, що дефолт – це дуже погано для кожного простого громадянина.

«Тому МВФ є запорукою нашої макрофінансової стабільності. І насправді, співпраця з МВФ завжди направлена на те, щоб більше ми не потребували співпраці з МВФ. І одного дня, коли ви зробите всі структурні зміни у вашій економіці, інвестори почнуть вам довіряти просто так, без гарантії, що поруч стоїть дядечко чи тітонька з МВФ і кажуть: вони нормальні, дайте їм гроші», - заявив Фурса.

Читайте також: Переговори України з МВФ: у Зеленського розкрили деталі

Раніше екссекретар РНБО Олександр Данилюк розповів, чи протримається Україна без траншу від Міжнародного валютного фонду.

Джерело Україна 24 Теги