Тарифи ЖКГ зростуть на третину: подробиці від ексміністра

Павло Розенко також вказав на проблему з субсидіями

Тарифи ЖКГ зростуть на третину: подробиці від ексміністра

Ексвіцепрем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" прокоментував прогноз Мінекономіки, згідно з яким у 2021 році тарифи для населення на гарячу воду і опалення зростуть на 33%, у 2022 році на 6%, а в 2023 і 2024 роках – ще на 5%.

На думку Розенка, "зважаючи на попередній досвід обіцянок уряду", тарифи в наступні роки будуть підвищуватись не на 5-6%, а на 35-36% щорічно.

"Хочу сказати, що це повністю підтверджується тим, що, зокрема поточного року ціна на газ для населення зараз втричі більша, ніж рік тому. Очевидно, що між реляціями влади щодо покращення життя, життя українців стає все важчим, а ціни на послуги ЖКГ, і зокрема на газ для населення, суттєво зростають", - наголосив він.

Читайте також: Категорично неприйнятно: ексвіцепрем'єр висловився про субсидії та пенсії

Популярні відео

Також ексміністр прокоментував нові правила оформлення субсидій, які уряд прийняв 14 квітня:

"За два місяці з 1 травня кожний субсидіант фактично втратив свою субсидію. Бо щоб отримати нову субсидію, їм треба її переоформити. Так ось, з 1 травня не перерахована і не нарахована жодна субсидія, і люди за травень не отримали своїх субсидій, і за червень не отримають, бо уряд за два місяці не зробив зміни в програмне забезпечення. І просто управління соцзахисту не може сьогодні перерахувати і нарахувати субсидії людям".

Раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебная в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про правила продовження субсидій для українців.

Джерело Україна 24 Теги