Українців попередили про продукт з небезпечним "сюрпризом": що треба знати

Експертка розповіла, з чого роблять популярні рибні снеки

Українців попередили про продукт з небезпечним "сюрпризом": що треба знати

В Україні для виробництва рибних снеків нерідко використовують рибні відходи, така продукція буває несвіжою і зараженою гельмінтами.

Про це розповіла в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24" експертка з якості харчових продуктів Марія Янчик. На запитання, чи правда, що в рибних снеках низькоякісна сировина, Янчик відповіла:

"Дійсно, правда. Уявіть собі, коли у вас свіжа і нормальна риба, ви звичайно будете продавати її за високою ціною, тому що вона має гарний зовнішній вигляд. І звичайно, відходи рибного виробництва дуже часто використовують для таких снеків, тому що ви не зможете зорієнтуватись - тут риба чи відходи риби, чи що тут взагалі залишилось. І дуже часто вони є або неякісними, або несвіжими, або заражені гельмінтами".

Читайте також: Не буває просто "лососевої ікри" - експертка порадила, на що звернути увагу

Експертка порадила в жодному разі не купувати рибні снеки на вагу:

"Ви ніколи не зможете відслідкувати термін придатності, термін кінцевого споживання, а це для даної продукції дуже і дуже важливо. Також я б все ж таки купувала у перевіреного бренду, і не дуже часто, тому що там велика кількість солі, а це не дуже корисно. І, звичайно ж, в індивідуальній упаковці".

За її словами, в ідеалі на упаковці має бути зазначений склад – "вид риби і, наприклад, сіль".

"Сіль – це дуже класний консервант, і цього в принципі достатньо. Інколи використовують консервант сорбат калію або сорбат натрію і так далі. Це ідеальний склад. Але дуже часто наші виробники грішать і звичайно, для того, щоб ви максимально насолодились смаком, додають глутамат натрію чи інші підсилювачі смаку", - розповіла Янчик.

Читайте також: Заморожена риба на ринках - експерти розповіли, в чому небезпека

Раніше телеканал "Україна 24" у своєму сюжеті зібрав поради, на що потрібно звертати увагу при купівлі свіжої риби.

Джерело Україна 24 Теги