Можливий колапс економіки: ексміністр забив на сполох через ситуацію в "Укрзалізниці"

Наглядова рада компанії має пояснити провали за останні 3 роки, вважає Володимир Омелян

Можливий колапс економіки: ексміністр забив на сполох через ситуацію в "Укрзалізниці"

"Укрзалізниця" через провали керівництва ризикує зупинити свою роботу, що призведе до колапсу всієї економіки України.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Сьогодні закінчуються терміни контрактів всієї наглядової ради "Укрзалізниці". Вони сьогодні мали б відзвітувати про свою роботу і пояснити провали за останні 3 роки. Те, що провали є - безумовний факт. Навіть президент двічі констатував, що "Укрзалізниця" перебуває в переддефолтному стані або навіть банкрут. Крім реакції тимчасової слідчої комісії ми не бачимо реакції ані з боку наглядової ради, ані уряду, ані президента щодо заміни менеджменту, кваліфікованих керівників, яких давно потрібно призначити, і виходу з цієї кризи", - сказав ексміністр.

Читайте також: Трагедія в потягу: пасажир загинув, впавши з верхньої полиці

За його словами, на всі кричущі випадки корупції відсутня будь-яка реакція правоохоронних органів.

"Стосовно пана Юрика (в.о. голови правління "Укрзалізниці" - ред.) - в нього було достатньо часу минулого року довести свою ефективність. Зараз він намагається вдруге увійти в ту саму річку, але ці експерименти потрібно припиняти, бо компанія взагалі зупиниться, після чого буде колапс всієї української економіки", - підкреслив Омелян.

Читайте також: Народного депутата пограбували в потягу: він передав "привіт" Лещенку

Раніше директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як будуть дорожчати квитки на потяг.

Джерело Україна 24 Теги