"Через тиждень буде пізно": ціни оренди заміського житла стрімко ростуть

Експерт з оренди нерухомості розповів, коли потрібно шукати дачу на літо і скільки це коштуватиме

"Через тиждень буде пізно": ціни оренди заміського житла стрімко ростуть

Що відбувається на ринку оренди житла за містом в період карантину, розповів Юрій Піта, президент Асоціації з нерухомості, в ефірі каналу "Україна 24".

"Люди замислюються про те, щоб купувати заміський будинок або ділянку, тому попит зріс. Щодо оренди — безумовне зростання попиту, і ціни зросли. Наприклад, Остер, це від Києва близько 70 км, будинок коштує 1000 доларів на місяць. Це не дуже великий будинок. Я вже не кажу про будинки ближче до Києва — там оренда 3-5 тисяч. Якщо вирішили до вересня жити за містом — варіанти потрібно шукати вже зараз, через тиждень-два шукати вже точно буде пізно — будуть або ціни великі, або нецікаві варіанти", — сказав він.

Рієлтор розповів, як змінилися ціни та від чого залежить, як розвиватиметься ситуація на ринку.

"Ціни зросли на 20-30% на заміську нерухомість, по міській нерухомості власники зменшують вартість оренди, в середньому на 20%. Ціни на житлову нерухомість впали від 10 до 20%, на комерційну ще більше. Майбутнє залежить від того, які рішення ухвалюватиме Кабмін. Якщо 12 числа ослабне карантин - впевнений, що восени ситуація стабілізується, і принаймні ціни не падатимуть", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Теги