"Хочемо базікати чи їздити?": Колесніков жорстко висловився про "Укрзалізницю"

Бізнесмен вважає стан справ на залізниці катастрофічним

"Хочемо базікати чи їздити?": Колесніков жорстко висловився про "Укрзалізницю"

"Укрзалізниця" сьогодні перебуває в переддефолтному стані, професіонали йдуть з державного підприємства через низькі зарплати.

Про це заявив в ефірі "Україна 24" український бізнесмен і політик Борис Колесніков.

"Я оцінюю стан справ на залізниці як катастрофічний. Залізниця в Україні на стадії повного дефолту і зупинки... Deutsche Bahn - це шановна компанія зі світовими ім'ям, і в таку "шайтан-арбу", як "Укрзалізниця", вона ніколи не полізе (мається на увазі припинення консультацій - ред.). А що стосується стратегії... повинна бути держкомпанія, яка ставить себе на місце приватної, у якій мають бути полотно і контактна мережа... Пасажирські вагони всі отримані до московської олімпіаді (1980 року - ред.), це просто мотлох... На сьогодні ніякого шляху щодо якісних перевезень, окрім напівшвидкісних потягів, немає, необхідно організовувати пересадочні хаби..." - заявив Колесніков.

Читайте також

"Ми хочемо базікати чи їздити? Прес-секретар УЗ отримує 150 тис. грн на місяць, а машиніст 150 тис. грн на рік. У нас люди інженерних професій з величезним досвідом - не можна їм платити копійки, вони ж підуть. Жоден бізнес не починається без хорошої команди. Подивіться, яка кадрова політика - взяли начальником УЗ польського музиканта (Войцех Бальчун - ред.). Причому, добре б взяли Девіда Гілмора з "Пінк Флойд" або Пола Маккартні, це світові зірки, а ви взяли якогось лабуха з вокзалу. Будь-який з начальників залізниць впорався б краще", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що в Україні не можна підвищувати тарифи на пасажирські та вантажні перевезення "Укрзалізниці" до моменту підвищення їх якості.

Популярні відео

Теги