Ляшко обурився через соцвиплати: Немає ніякої совісті

Ляшко закликав прем'єра повернути виплати одній з незахищених верств населення

Ляшко обурився через соцвиплати: Немає ніякої совісті

Лідер Радикальної партії Віктор Ляшко заявив, що влада повинна повернути виплати одиноким матерям, у програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24".

"Ви запитували, що мав зробити парламент за місяць до канікул. Одне з рішень — це відновлення виплат одиноким матерям. Це абсолютно аморально і безсовісно — забрати у цих людей гроші. Вони забрали гроші у цих людей, тому що їх зневажають. Вони вважають, що ці діти неповноцінні, тому що це бідна сім'я. І ця фашистська Третьякова публічно про це говорила. Один ідіот розповідав "продай собаку — заплати комуналку", інша фашистка пропонувала стерилізувати українських жінок, тому що вони народжують неповноцінних дітей. Ось їх політика — образи, приниження, грабіж, коли вони забирають ці копійки нещасні, і відсутність будь-якої совісті. Бо якби була совість, то підтримали б ці сім'ї", — заявив він.

Читайте також: Влада має провести реформу мінімальної зарплати — деталі від Ляшка

Популярні відео

Ляшко закликав прем'єр-міністра повернути одиноким матерям виплати. Також він розповів, чим закінчилася історія з тим, що нардепка Галина Третьякова загрожувала йому судом.

"Вона не пішла до суду. Слухайте, такі, як вона, за часів Гітлера в концтаборах працювали. Тому що тільки бездушна людина може розповідати, що дитина з бідної сім'ї неповноцінна. Подивіться, всі великі люди походять із бідних сімей. За її логікою, я теж не маю право на життя, і мою маму теж треба було стерилізувати, тому що вона була бідною. Ось так би вони й робили, дай їм повну владу", — заявив він.

Читайте також: Ляшко закликав Зеленського звільнити відомого чиновника: подробиці

Нагадаємо, в Україні змінилися правила нарахування виплат. Зокрема, одинокі матері не отримують матеріальної допомоги, якщо вони здійснювали покупку на суму понад 50 тисяч гривень, мають більше однієї квартири (або квартира і заміський будинок), більше одного транспортного засобу.

Джерело Україна 24 Теги